перезвоните мне
c 8:00 до 20:00
0

Одяг

Дитячий трикотаж від виробника

Дитячий трикотаж – найбільш популярна різновид одягу, купується батьками для зовсім маленьких малюків і підлітків. Трикотажні вироби давно завоювали популярність у нашій країні, ставши одним з основних видів безпечної, якісної, довговічної одягу. У цьому невеликому огляді ми спробуємо поговорити про дитячий трикотаж в Україні.

Трикотаж дитячий рай якості і довговічності

З французької мови трикотаж перекладається не зовсім так, як очікують це почути мами і тата. Французькою мовою трикотаж звучить як «в'язати», тим самим развинчивая поширений міф про те, що трикотаж – це тканина. Зовсім не так: трикотаж – це спосіб плетіння, у якого є свої цікаві різновиди:

- є трикотаж основовязаный, особливістю якого є неможливість розпустити тканина ні по вертикалі, ні по горизонталі;

- ще один поширений трикотажний вид – це поперечновязанная тканину.

Для багатьох мам і тат, які купують дитячий трикотаж від виробника, поняття надто розмито. Але ми вирішили, що нічого складного в цьому немає – трикотаж це вид плетіння, а не назву безпосередньо тканини.

Особливості матеріалу

Тому дитячий трикотаж від виробника в Україні може виготовлятися з різних волокон. Зазвичай за трикотажну береться бавовна, шовк, синтетичні волокна, шерсть та інші подібні матеріали.

В цілому, до ключової особливості і характеристиками цього матеріалу можна віднести його відмінну еластичність. Купити дитячий трикотаж в Україні можна і без особливого занепокоєння про розмір: навіть якщо одяг буде трохи не підходить за розміром, то через пару днів носіння трикотаж легко прийме форму тіла дитини і не буде приносити йому ніякого дискомфорту.

Дитячий трикотаж в Україні від виробника дійсно відрізняється непоганими характеристиками розтяжності. До вже згаданих матеріалів (бавовни, шовку або вовни) можуть додаватися й додатковий матеріал еластан, який додає трикотажного одягу еластичності. Еластичність матеріалу характерна і завдяки основним способом створення трикотажу – його плетінню. Адже петлі самі по собі досить добре розтягуються, при цьому в якісному одязі ніколи не рвуться.

Український дитячий трикотаж краще всього купувати в комбінованих різновидах, де за основу береться не один тільки бавовна, наприклад, а створюється комбінація волокон. Це логічно, адже кожен з видів волокон володіє власними перевагами: якийсь більш міцний, інший матеріал більш довговічний, третій – більш теплий. Дитячий трикотаж купити в Україні в комбінації різних матеріалів досить просто.

Дитячий трикотаж: інтернет-магазин якісних речей

Наш інтернет-магазин пропонує кожному українському батькові вибрати і купити дитячий трикотаж в великому асортименті, від кращих виробників України і Європи. Крім того, на дитячий одяг з трикотажу в нашому інтернет-магазині діють постійні знижки, спеціальні пропозиції.

У нашому каталозі представлені моделі одягу як для дівчаток, так і хлопчиків. Також ми пропонуємо різним торговим точкам купити дитячий трикотаж оптом дешево, зі зручною доставкою і можливістю оплатити замовлену продукцію будь-яким способом – за передоплатою або ж готівкою при отриманні. Такі ж умови актуальні і для роздробу.

Фабрика дитячого трикотажу в Україні та інші європейські виробники пропонують вам свій асортимент високоякісної одягу для дітей різного віку. Наш інтернет-магазин надає можливість вибрати і купити необхідну модель.