перезвоните мне
c 8:00 до 20:00
0

Демісезонні курки

Демісезонні куртки


Не слід обмежувати дитину у виборі його гардероба. Вже з самих маленьких років малюк хоче виділятися серед своїх однолітків оригінальним одягом. Якщо дитина повинна вибрати вподобану йому модель, то від батька залежить проконтролювати її якість. Наш інтернет-магазин пропонує дітям і їх батькам якісний одяг від кращих виробників.

Куртки дитячі демісезонні - один з ключових розділів нашого інтернет-магазину.

Демісезонні куртки: на що звернути увагу

Повторимося, що для дитини дуже важлива зовнішня складова крутки - наскільки вона приваблива, наскільки малюкові подобаються її кольору. Для батьків же таке питання стоїть на самому останньому місці, а головне питання - чи буде тепло моїй дитині? Особливо це стосується демісезонних курток, які розраховані на цілорічне носіння.

Куртки дитячі весна осінь відрізняються від безпосередньо зимових моделей якістю і кількістю наповнювача, наявністю додаткових утеплювачів. Сьогодні два основних види наповнювача - це синтетичні і натуральні.

Синтепонові куртки якраз і підходять для міжсезоння, коли холоду ще не такі гострі. А ось в зимовий морозний період, коли температура може опускатися і до мінус двадцяти градусів, такі моделі не тільки не годяться для дитини, але і абсолютно протипоказані. Вся справа в особливостях цього матеріалу: синтепон досить погано проводить повітря і практично не затримує тепло всередині. Однак останні розробки дозволили зробити синтепон більш відповідним для холодної погоди.

Демісезонні куртки на синтепоні найкраще вибирати саме з такого інноваційного матеріалу - з синтепону з додаванням силікону. У таких моделях внутрішні волокна матеріалу з'єднуються поперечно, завдяки чому в структурі куртки утворюються спеціальні пори. Саме в цих порах зберігається дорогоцінний для малюка тепло.

Дитячі куртки весна осінь можна купувати і з пуховою наповнювачем. Якраз для цього періоду пух підійде як не можна до речі. В принципі, курток зі стовідсотковим зміст даного матеріалу просто не існує, або існує в обмеженому, недоступному кількості. Але для демісезонного носіння навіть такі моделі з додаванням сторонніх матеріалів будуть комфортні і зручні для дитячого носіння.

Основні особливості асортименту

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити дитячу куртку весна осінь за найдоступнішими цінами, вибравши відповідну модель з великого каталогу:
    представлені моделі для всіх вікових дитячих груп, є в наявності всі необхідні розміри;
    куртки представлені від кращих виробників - європейських, українських, азіатських;
    широкий вибір моделей по дизайну: цікаві та оригінальні куртки для дівчаток та хлопчиків;
    моделі з синтетичними і натуральними наповнювачами, з надійною і якісною фурнітурою, грамотним пошиттям.

У нашому інтернет-магазині дитячі осінні куртки та демісезонні моделі представлені по самим оптимальними цінами на сьогоднішній день. Кожен батько зможе вибрати для своєї дитини недорогу, але надійну і безпечну для носіння в будь-який сезон куртку. Для хлопчаків - цікаві моделі в синіх, сірих і чорних кольорах. Для дівчаток - куртки в рожевих, зелених, жовтих кольорах. Кожна модель оригінальна, яку навряд чи можна зустріти де-небудь.

Наш інтернет-магазин надає широкі можливості доставки і оплати демісезонних дитячих курток. Доставка - швидка і своєчасна в будь-яке місто країни, оплата - будь-яким зручним для покупця способом.