перезвоните мне
c 8:00 до 20:00
0

Розмірна таблиця дитячого одягу

30 августа 2020 16:17:00
Розмірна таблиця дитячого одягу

Розміри дитячого одягу дуже важливі для підбору необхідного гардеробу самим маленьким. Адже в дитячому віці зріст дитини збільшується стрімко, тому потрапити в потрібний розмір – завдання кожного батька. У цьому невеликому огляді ми підкажемо, на які моменти звертати увагу при виборі розмірних параметрів для одягу.

Дитячий розмір одягу: основні особливості

Розмірна сітка дитячого одягу наводиться практично кожним виробником, її можна зустріти практично на будь-якому сайті сучасного інтернет-магазину. Однак є свої нюанси, на які батькам слід звернути особливу увагу.

Наприклад, той факт, що є дві сітки – дитячі розміри одягу США і подібні параметри нашої країни. В цілому, наші розміри співпадають з європейськими числовими позначеннями. Таким чином, батькам необхідно чітко визначати, який виробник цієї продукції – європейський, український або ж американський. Це актуально для тих мам і тат, які часто купують одяг для своїх малюків в зарубіжних інтернет-магазинах.

Те ж стосується й іншої європейкою країни, де розмірна таблиця дитячого одягу відрізняється від загальноприйнятих світових стандартів. Країна ця Англія, де за основу взяті власні підрахунки дитячих розмірів. Давайте спробуємо на прикладі визначитися, які відмінності несуть у собі три різних розмірних сітки – англійська, загальноєвропейська (включаючи й Україну) та американська.

Наприклад, у вас дівчинка віком п'яти років. В середньому зростання дитини в цьому віці дорівнює ста десяти сантиметрам, що відповідає нашій розмірної таблиці. Параметр зростання в даному випадку однаковий для всіх розмірних сіток. Далі беремо параметр обхват грудей, який у даному віці дорівнює приблизно шістдесяти сантиметрів.

Отже, розміри дитячого одягу за віком та обхвату грудей у трьох розмірних сітках будуть наступними (нагадуємо, що беремо за приклад дівчинку п'яти років):

    в розмірній сітці дитячого одягу в Україні розмір буде відповідати параметру 110 (те ж стосується і європейських розмірів);
    в Англії розмір одягу для п'ятирічної дівчинки буде відповідати параметру 4;
    в Америці п'ятирічну дівчинку з зростанням сто десять сантиметрів і обхватом грудей шістдесят сантиметрів доведеться одягати одяг розміру 5-6.


В принципі, нічого складного в розмірних сітках немає. Необхідно знайти інформативну для дитячих розмірів одягу таблицю – і вибрати необхідні параметри.

Розмірна сітка дитячого одягу за віком: відмінність хлопчиків і дівчаток

Слід також пам'ятати, що розмірні таблиці складаються не для обох статей, а окремо для хлопчиків і дівчаток. В принципі, це логічно, так як розвиток дівчаток і хлопчиків відбувається з різною інтенсивністю, з різними стрибками росту і збільшенням обсягів тіла. Наприклад, юнаки 16-17-річному віці починають носити одяг розміром 170-176, що приблизно відповідає американському параметру розміру XL.

Варто також зазначити, що для хлопчиків в загальноєвропейській таблиці розмірів вводяться нові параметри. Наприклад, для чотирнадцятирічного хлопця з обхватом грудей 76 сантиметром і зростанням 158 сантиметрів одяг має бути 12 розміру.

В цілому, для батьків важливо також пам'ятати, що всі наведені в таблицях розміри умовні. Параметри можуть відрізнятися один від одного залежно від особливостей розвитку малюка, від його комплекції. Також важливу роль відіграє і тканина одягу, яка може згодом розтягуватися. В принципі, в такому віці слід купувати одяг краще великих розмірів, так як через кілька місяців дитина своїм розвитком зможе наздогнати випереджаюче його розмір.